V poslední době jsem častěji uvažoval nad tím, jak získat nějaký ten finanční obnos. Pořád se tu nabízela možnost vlítnout do agentury a odpracovat nějakých těch 150 hodin třeba v Tescu. Dostal bych za to prd, ale bylo by to alespoň něco. Jenže by to taky chtělo něco lukrativnějšího, co si člověk může zapsat do životopisu.
No a nějak se mi začíná dařit. Nechci to zakřiknout, ale vypadá to nadějně. Od února jsem oficiálně externí spolupracovník katedry anglistiky na PedF MU, kde pomáhám zabezpečit chod elearningového kurzu. Je to místy fuška, protože ten předmět má zapsáno skoro 3000 lidí a lidi občas dokážou divy, hlavně když je pustíte k internetu. Budu se muset nějak obrnit. Snad to půjde. Tohle se mi moc líbí, protože si vlastně dělám, kdy já sám chci. Nikdo mě nehoní a tak podobné. Dnes jsem obdržel první výplatu a takové budou ještě tři. Dohoda o provedení práce je platná jen do 31. 5. 2008. Ale aspoň si tam hezky "odpracuju" celých 150 hodin, co zákon umožňuje. 15% daň je celkem maso, ale musí se to překousnout. Stát je prostě vydřiduch a nic se s tím nenadělá.
Jednou jsem se mrknu na naší univerzitní vývěsku a objevila se tam výborná nabídka. Centrum informačních a komunikačních technologií na FSS hledalo pracovníka. Nabídka vypadala velmi lákavě, a proto jsem ihned odpověděl. Reakci jsem obdržel brzy a s panem vedoucím jsem se domluvil na osobním setkání. To proběhlo včera. Skoro rozklepaný jsem dorazil na ono místo, zazvonil a čekal na boží slitování. A ejhle. Pan Vedoucí centra byl hodně milý a ukázal mi svou představu. Vypadalo to, že jsem jediný zájemce. Nabídka vypadala moc fajnově a zaujalo mě to. V podstatě by se mělo jednat o dozor během zkoušek pro kombinované studenty. To by měla být moje hlavní náplň. Jde o to, že kombinovaní se učí většinou v pátek a v sobotu a v tu dobu tam nikdo z CIKTu není. Děkan to chce změnit, a proto vypsali to místo. Já jsem byl nabídkou zaujat, tak jsem kývnul. Další schůzku mám domluvenou na úterý, kdy už bych se měl začít orientovat v činnosti CIKTu.
Perlička nakonec. Mým spolupracovníkem by měl být Filip.
Tak mi držte palce, aby to všechno klaplo.
středa 12. března 2008
Moje pracovní nasazení
Štítky:
Pracovní nasazení
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
5 komentářů:
Nechavam ti zde tedy vzkaz, kdyz jsem se tedy zastavil a ty jsi o to tak hezky poprosil... :-D. Ale na oplatku mam jednu otazku: jaky Filip??? Precetl jsem si cely blog, ale zadnou zminku jsem o nem nenasel. Povidej, prehanej a ziskej si me jako staleho ctenare :-). Zdravi J.
Sakra, nechal jsem se při psaní moc unést :-) Asi bych to měl změnit. Bůhví kdo všechno to tady jednou bude číst. Ti povím jednou soukromně.
Hahahah, dobre :-). Tak pozor pozor a jednou si to necham vylozit :-). Jend doufam, ze to nebyl Fila Trojovsky ;-)
Neboj, zasetak špatný mínění o mně mít nemusíš.
Mam o tobe skvele mineni :-). Ostatne je zalozeno na dobrych referencich :-D.
Okomentovat